Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az öcséim mindig azzal piszkál...

Az öcséim mindig azzal piszkálnak, hogy dagadt vagyok szerintetek tényleg az lehetek? 154cm és 37-38 kg vagyok. Ha dagadt lennék hogyan diétázzak/sportoljak (heti 4szer 2 óra online edzésem van, egésznap edzek otthon)

Figyelt kérdés
Eddig magabiztos voltam ,hogy nem vagyok dagadt de egyre többször mondják állandóan....

#edzés #fogyókúra #dakadt vagyok?
2020. ápr. 22. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne halgass rájuk.Ilyen méretekkel 100%,hogy nem vagy kövér.Bőven a sovány kategóriában vagy.Ha 10kg híznál,még akkor se lennél kövér.Esetleg szólj szüleidnek,ha nem hagyják rá.
2020. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%
Lányom pont ilyen "méret", egyáltalán nem néz ki dagadtnak, sőt szerintem 1-2 kg ráférne még. Öcséid hogy néznek ki?
2020. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Ijesztően pálcika lehetsz!50kgnak minimum kellene lenned!
2020. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A szüleim tudják, rájuk is szólnak kisebb öcsém kb 130 cm 28kg másik 140 33-35
2020. ápr. 22. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
abszolút nem mellékes hány éves vagy.
2020. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%
Én már 20 felett vagyok, de a bátyám a mai napig ezzel szivat. Saját bevallása szerint sem gondolja így, csak tudja, hogy ez érzékeny téma, és szeret ezzel szivatni. A fiú testvérek ilyenek, ha nem ezzel, akkor mással piszkálnának. Valószínűleg majd kinövik, de nem szabad őket komolyan venni.
2020. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagy! Nagyon messze vagy a kövértől.

Gyerekek vagytok még mind. Fognak még mindenfélével piszkálni. Nem kell vele foglalkozni.

Tuti azért csinálják, mert látják, hogy nagyon rá vagy erre a témára kattanva, és állandóan gyakorlatozol otthon is. Tudják, hogy ezzel tudnak idegesíteni.

Azért az már elég szomorú, hogy ilyen vékonyan, a hülyéskedő tesóid beszólása alapján már azt gondolod, hogy kövér vagy. Sovány vagy. Volt már valami étkezési zavarod, testképzavarod?

2020. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem volt soha semmi étkezési zavarom. Le is írtam ,hogy eddig nem hittem nekik de napi 30-szor elmondják #6 egycipőben járunk
2020. ápr. 23. 09:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy kövér! Direkt szekálnak!
2020. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Törődjenek a saját dolgukkal. És zummoljanak rá más csajokra, ne a tesóra.


A 154 cm arra utal, hogy nagyon serdülő vagy, vagy nagyon kis termetű ember. Ehhez a megadott súly pontosan megfelelő, és ha serdülsz, akkor nem is szabad fogyózni, csak ha betegesen túlsúlyos vagy - az itt pedig szóba sem jön.

2020. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!