Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogyasztható sör magas vérnyom...

Fogyasztható sör magas vérnyomással?

Figyelt kérdés

jan. 15. 13:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Túl fogod élni, de azért nem javasolnám hogy rászokj a gyakori alkoholfogyasztásra és inkább csiccsenésig igyál mint filmszakadásig.
jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak megjegyezném hogy a hajléktalanoknak, alkoholistáknak alapból 200 felett van a vérnyomásuk, ők megisznak napi 6-8 liter asztalit, a baj akkor szokott lenni amikor hirtelen leállnak, akkor jönnek a komoly szövődmények amik akár halállal is végződnek, ezért kell magukat "szinten" tartani, tehát nekik az életben maradásuk miatt kell "valamennyit" inni és csak a fokozatos leszoktatás jöhet szóba.
jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
200?? Az már hipertóniás krízis. Én "csak" sörözök (sajnos gyógyszerre) és pl. tegnap este felment a vérnyomásom 170-180-ra. Olyan rosszul voltam, hogy majdnem mentőt kellett hívni. Tudtommal a 180 az a határ, ahol már sürgős orvosi segítség kell.
jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A bor felviszi, a pálinka leviszi, a sör meg szinten tartja.
jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#13 200 a határ, de nekem orvos (belgyógyász) mondta hogy 200 felett is éldegélnek, pl. sportolók és a fent említett hajléktalanok akik az utcán gyötrődnek és hozzá vedelik a napi pár liter kannást, agyonütni nem lehet őket olyan szívósak, a rákot, infarktust is lábon kihordják.
jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy hajléktalannak megmérnéd, olyan 230-at biztos mutatna, nem normálisan élnek. Egy párnál még így is beüt a "krach", egy embernél többször is, és ÉLNEK!
jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Huh! Engem 180 felett rendre a mentő visz a sürgősségire...
jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más, ők azért elég szívósak, mert rákényszerülnek. A hideg-meleg, az elhagyatottság, pia-cigi, stressztűrő képesség miatt a túlélés bajnokai.
jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Még sose ittam magas vérnyomást, de nem mondanám, hogy ne érne meg egy próbát.
jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sörkorcsolya. :)
jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!