Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 11-én volt a mandulaműtétem,...

11-én volt a mandulaműtétem, most úgy érzem mintha ki akarna szakadni a fülem a helyéről úgy fáj, ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon volt gond, szedtem a flektort meg a xiloxot, de a mai napon a xilox ellenére is nagyon durván bedurrant a fülem, elviselhetetlenül fáj :(

jan. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a füled fáj, oda sugárzik a fájdalom. Legyen állandóan nedves a műtéti terület ( pár percenként igyál egy-egy korty vizet), éjjelre fájdalom csillapító. Amit mi adtunk: egy dl.vízben 4 db.Kalmopyrin, s elázik, hűtőben kell tartani, és egy-egy evőkanállal meginni, 4 óránként egy evőkanál. Nagyon keserű, hidegen kicsit elviselhetőbb. Akkor nem ajánlom, ha üres a gyomrod, vagy eleve gyomorfájós vagy. Valószínű most válik le a lepedék, azért ennyire fájdalmas.
jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd mag az orvost. Esetleg az ügyelet is tud valamit mondani, de még a gégészetet is elérheted. Ne húzd az időt!
jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vas Na Ca vitaminok enzim potlás sok viz kell , a gyulladást csökkenti . Hiányzik egy fontos szerv, ez sokk a testnek a gyógyulas felgyorsitható .
jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen műtét volt. Ha lézerrel csinálták ami már a modern kornak megfelel akkor nem kellene fájna. Ha barbár módszerrel csinálták akkor fog fájni még pár napig aztán majd úgy 2 hét múlva amikor a seb válik le akkor fog mégjobban.



Lehet ezek a poros vackok nem hatnak, szedj valami erősebbet pl donalgin

jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!