Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torok mandulaműtét után...

Torok mandulaműtét után duzzanat normális?

Figyelt kérdés
Ma volt a műtétem reggel és most nagyon fel van dagadva a torkom belül és gennyes is, ez normális? Nagyon fáj, nyelni sem tudok és beszélni sem.

2023. jan. 30. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, akkor még a kórházban vagy akkor, ha ma volt a műtéted. Akkor szerintem kérdezd meg az osztályon dolgozó orvosokat, nővéreket. Itt nagyon kicsi az esély arra, hogy fül-orr-gégész szakorvos válaszoljon. Holnap reggel egészen biztos lesz vizit, akkor lesz vizsgálat is. De az is biztos, hogy pár óránként benéz hozzád egy nővér. Jobbulást és kitartást!
2023. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fel volt dagadva, konkrétan egy pindurka falat sem tudott lemenni a torkomon. Pépes kaját is úgy préseltem le nagy nehezen, sőt kívül is látszódott hogy a nyakam is meg volt dagadva.
2023. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. jan. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!