Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan igyak több vizet ha...

Hogyan igyak több vizet ha egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset iszok mióta eszem tudom.Hányingerem van tőle.lehet ennek valamilyen következménye?
jan. 16. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Bőven lehet...

mennyi idős, milyen nemű, milyen magas, hány kg vagy?

jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vizet igyál. Mennyi az a kevés és mennyit kellene?
jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer kerültsm kórházba emiatt. A fél órás utat a kocsiülésen végighánytam. Infúzió, bent alvás. . Azóta tömöm magamba a vizet. Az első pár hét nehéz és még ébresztőt is kellett allítani. Azóta normális hogy kb egézs nap úgy érzem mintha folyamatosan innék. Kb 3 óranként urul ki a 8 decis palackom. Es rogton toltom ujra.

Soha tobbet korhaz.

Egyebkent a sima kiszaradason kivul is eleg durva kovetkezmenyei lehetnek. Ha a vered nem eleg hig meg a szerveid is elkezdhetnek rosszul mukodni.

Talalj valamit amit elvezel inni es idd azt. Aztan szep lassan szoktasd át magad a vízre.

jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én van hogy húzóra megiszok 2 bögrével (3 deci, csurig töltve van az 4 is), tehát egy 6-8 decit megiszok.

Elvileg poharanként/bögrénként 1 óra lenne az ideális, kinek mennyi a vízigénye.


Egy jó könyv! Szerinte sok gyógyszer kiváltható lenne a vízivással!

A túlevésre is azt mondja hogy nem éhes vagy, hanem szomjas! (hízás)


[link]

jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint pohár/pögre/óra.
jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*bögre
jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint pohár/bögre/óra.
jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már megint mindenki itatná szerencsétlen kérdezőt hordónyi folyadékkal

Pedig egy szóval sem említette, hogy bármi baja lenne, annak ellenére sem, hogy nem 1 hete áll fent a dolog.

jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!