Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éves vagyok és fiú Az a...

17 éves vagyok és fiú Az a baj hogy nagyon unalmas vagyok, és nem tudok témát egyszerűen.. Hogyan kezdjek hozzá? Hogyan legyek szórakoztatóbb lenni és vicces a barátnőm szemében??

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, 5hónapja vagyunk eggyüt, és nagyon unalmas vagyok, nem tudok egyszerűen témát hozni amikor hívásozunk vagy írunk.

Képes vagyok percekig akár fél óráig is csendben lenni mert nem izgat semmi, vagy nincs téma..


Hogyan kezeljem ezt? Hogyan legyek kicsit viccesebb, kicsit szórakoztatóbb? Hogyan kezdjek hozzá?


2023. jún. 22. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Áruld el a titkodat, hogyan szedtél össze így bárkit :D
2023. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam. Nem pont barátnővel, emberekkel. Nem jött téma. Amikor én találtam valamit, nem sikerült elvárásaim szerint átadnom, ha pedig ő kezdett valamibe, annyira nem tudtam hozzászólni, vagy illően reagálnom. Egyszerűen mert vagy őt nem érdekelte amiről beszélt, vagy mert engem nem érdekelt, amit mondott. Elmondja hogy mit dolgozik, minek tanul, de ha a másikat meg akarod ismerni, nem a sablondolgokat érdemes kiismerni, hanem ami benne rejlik. Aztán én meg rengeteg gátlásom révén unalmasan adtam elő mindent, bár viccesen, érdekesen is lehetett volna. :/

Az embert szokta foglalkoztatni egy-egy gondolat. Engem pedig ténylegesen érdekel a másik értékrendje, aktuális problémái, dolgok, amikre büszke, szerintem ez a kulcs másokhoz. Róla beszélni, mert ha van akinek kibeszélheti a dolgait, aki meghallgatja és nem okoskodik bele, neki is nagy teher lejön a válláról. Valahol mindenki azt akarja, hogy észrevegyék. Szerintem ha olyanokra tereled a témát, hogy mire vagy büszke az életben, mik idegesítenek fel, mik okoznak örömet, mi jár a fejedben mostanában, stb.. és ráhibázol az őt igazán foglalkoztató dolgokra, nem is kell többet beszélned, ő örül, hogy valakinek kibeszélhet mindent, te meg jobban megismered. Beszéltesd magáról, akár ilyen konkrétan, azt szereti mindenki.

Ha pedig nem egy üres szobában ültök, mindig találhatsz valamit valahol, ami érdekes, amiről vicces sztori, elképzelés ugrik be, ha épp nem lelkizel, sztem ne legyél ráfeszülve a témázásra. Mindenhol van valami mókás, azt fedezd fel stresszelés helyett. Remélem hasznát tudod venni, nekem ez az út tűnik járhatónak. :)

2023. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz témát bedobni a beszélgetésbe és eközben ő sem tud, akkor nem csak te, hanem ő is unalmas.
2023. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!