Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak itt akik csak hajnali...

Vannak itt akik csak hajnali 3-4 orakor alszanak el?

Figyelt kérdés
Eléggé korán kelő típus voltam , bár igaz mikor dolgoztam rá voltam kényszerülve h 4 kor keljek fel,de most nem dolgozom és állást keresek és eléggé ráfüggtem a hajnalozásokhoz és élvezem eléggé ,de kissé bűntudatom is van, mert tudom nem kéne így csinálnom, mert csak kb olyan d.u. 2-3 fele kelek ki az ágyból és elmegy a fél nap is és hát addigra már a családom szépen megélte a napját xd.

jan. 19. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most keltem fel. :)

Bár ismerem a szitudat, mert én is voltam így munka nélkül + én dolgoztam is éjjel, és amiatt is átszoktam a délutáni kelésre egy ideig.

Most már másodjára csinálom a ketogén étrendet, ilyenkor mindig el tudok aludni este sötétedéskor, reggel meg korán kelek, szinte már hajnalban, kipihenten.

jan. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen embereket, akik ezt az életet élik és azt tudom mondani, hogy mielőbb állj vissza arra, hogy pl. 22 órakor lefekszel aludni.

Akiket én ismerek, 3-4 órakor fekszenek le, hiába alszanak akkor már 8 órát, mindig kialvatlanok - még ha nem is érzik - valamint, nagyon valószínű hogy a rossz alvásminőség miatt az emlékezőtehetségük rossz, elfelejtenek dolgokat nagyon gyakran...

jan. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nekem is és szerintem azért mert baromi sötét lakásban lakom.
jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjeliőrök, ügyeletes diszpécserek...
jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!