Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokan miért alszanak zokniban...

Sokan miért alszanak zokniban a kánikula kivételével mindig?

Figyelt kérdés
Ez egyáltalán hogy jön? Gyerekkorában erőltetik a szülők, és aztán később megszokja az ember?
2013. aug. 29. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert igy jo nekik! Ennél mélyebbre nem érdemes menni.
2013. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek rossz a keringése, és a végtagok még nyáron is hidegebbek a test többi részénél.
2013. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még 30 fokban is sokszor hideg a kezem. Ilyen időben, mint ami most van, nagyon fázik a lábam, és fehér, hideg. Amikor azok a nagy melegek voltak, én sem viseltem zoknit, de most már éjszakára is felveszem, és most is van rajtam. De jéghideg a kezem is, ahogy gépelek.
2013. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak télen veszek fel zoknit, de külön alvós zoknis van. :) Nem túl szoros, kötött jellegű, puha és meleg. De tényleg csak a nagy hidegben hordom. :)
2013. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban nem kellett zoknit hordanom alváshoz, de annyira rossz a vérkeringésem, hogy kénytelen vagyok. Hatalmas, bolyhos, kötött zoknikat szoktam felvenni, mert különben lefagy a lábam. És még most is fázik, úgyhogy megyek, felveszem. :D
2013. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még kánikulában is mindig abban alszok. Képtelen vagyok anélkül lenni. Egyszerűen félek hogy koszos lesz a lábam :) Illetve fázós is vagyok.
2013. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint a fentiekből kiderült, leginkább azért mert fázik a lábuk.
2013. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lábam nagyon fázik, mindig zokniba vagyok, kivéve nyáron ha strandpapucs van rajtam, akkor elég vicces lenne:-D. Bokazoknit hordok. 14/L
2013. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:
Legszívesebben le sem venném soha a zoknim. Egyszerűen annyira rossz a keringésem, hogy amint leveszem, nagyon, NAGYON fázni kezd. Igazából még zokniban is... mindig jéghideg a lábam :/ :D
2017. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!