Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 35 évesen mennyi a súlyotok?

35 évesen mennyi a súlyotok?

Figyelt kérdés
Olyan nőtársak válaszát várnám, akik 161 cm körüliek. (Az én jelenlegi súlyom 68kg, amit férjem sokall) Mondjuk nem bánnám, ha inkább izom lenne :P de most ezzel a súllyal elvagyok. BMIt szoktátok használni? Vagy nem sokat ér.
jan. 19. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A BMI egy kábélagos érték, hiszen nem veszi figyelembe az izom mennyiségét. Egy kigyúrt testépítőt pl. túlsúlyosnak számolna. Egy átlagembernek viszont jó iránymutató.
jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én már 38 vagyok és most 72. Amúgy ilyen 75-ig még jól érzem magam, de akkor már edzek rá mert érzem hogy nehezebb nagyobb távokat megtenni (mondjuk én sokat járok terepen).
febr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy (nem sportoló) embernél a BMI elég jó mérce. Nem kell ódzkodni tőle.
febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

163 vagyok, 54-55 kiló - nem sportolok komolyabban, csak hobbi-szinten.


Barátnőm 162 centi, ő 47 kiló (szerintem ez már kevés egy felnőtt nőnek, de nem érzi "rosszul" magát, szóval ő tudja).

febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52-55 lenne a jó, én 48kg vagyok 162 cm-hez bár én is jól érzem magam ennyivel. Középiskolás korom óta ennyi vagyok, ha az számít 2 gyerekem van.
febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,én voltam 68 nemrég,de 170 centihez.Egy gramm felesleg nem volt rajtam már úgysem.Mármint így laikus szemmel.Persze nem olyan feszes már a hasam 2 gyerek után.Most 63 vagyok,a párom szerint "zörögnek" a csontjaim.A BMI szerint egészséges tartományban vagyok,úgy 22 körül.Lényeg,hogy tessen,amit látsz a tükörben és jól érezd magad.35 éves nő
febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!