Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek az állandó torokkös...

Mit tegyek az állandó torokköszörülés ellen, hogy lehet leszokni róla?

Figyelt kérdés

Voltam anno fül orr gégésznel mert azt éreztem nyelésnél, hogy van valami a torkomban folyamatosan. A gégetükör mellett még olyan eszközzel megnézett amit mélyebbre lehet a torkomba dugni és kis kamera van talán a végén. Egy kis vérbőséget látott de azt mondta más nincs.

De a torokköszörülést nagyon gyakran érzem, hogy csinálnom kell. Lehet berögzödés? De akkor hogy szokhatnék le? Cukorka vagy valami segíthet?


jan. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szorongás, stressz. Problémakezelés, pszichológus.
jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet stressz, és keress fel pszichológust, mert amúgy nagyon zavaró a környezetnek.


A párom is ezt csinálja, lassan eljutok oda, hogy szakítok vele. Igen, emiatt, mert amikor ébredéstől azt hallgatom, ötpercenként krákog, az marha idegesítő.

jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, de akkor beszélj te is a pároddal és menjetek el pszichológushoz.

Én is gondolkodom már rajta, nem csak emaitt hanem mert sokszor szorongok is szerintem.

jan. 21. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, ÉN miért menjek el? :D Nem én köszörülöm kényszeresen a torkom.


De mondtam már neki jópárszor, szerinte semmi baja, nem kell "orvos". Oké... felőlem.


Én meg egy idő után majd belengetem a vörös zászlót, mert hülyét kapni ettől a szokásától és a nulla hajlandóságától a változtatásra.

jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!