Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó torokköszörülés mitől...

Állandó torokköszörülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben egyfolytában köszörülnöm kell a torkomat. Szinte percenként. Kb. 3 héttel ezelőtt voltam beteg, de azóta nem is köhögök. Tudtommal allergiás sem vagyok semmire.


18/L


2011. márc. 25. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy??
2011. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy rekedt?
2011. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudtommal a pajzsmirigyemmel nincs gond.

De, néha kicsit rekedtes is vagyok.

2011. márc. 25. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:

nem érzed úgy hogy sok lenne a gyomorsavad? és is torkod vagy a gyomrod? esetleg szorító érzés a mellkasban?

Ezt okozhatja a reflux betegség, amikor túl sok gyomorsavad termelődik és nem zár rendesen a gyomorszájad!

2011. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ég is a torkod vagy a gyomrod?
2011. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ég a torkom és a gyomrom egyáltalán. Viszont a mellkasomban néha tényleg van valamilyen szorító érzés.
2011. márc. 26. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a betegségből maradt hátra valami.A nyálka felgyülemlése is okozhat folytonos krákogást,ez szövődményként megmaradhat,anélkül,hogy bármilyen más problémát okozna.
2011. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na...én is így vagyok már elég régóta...fül-orr-gégészeten voltam,nem volt semmi,pajzsmirigyem normális,de a reflux miatt van,plusz nekem gombócérzésem is van,ezt a savval meg a stresszel magyarázzák:)
2011. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!