Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan álmos?

Miért vagyok állandóan álmos?

Figyelt kérdés
Általában 8-10 órát alszok, mégis fáradt, kedvtelen vagyok egész nap. Most is más ásítozok, simán tudnék aludni. Tegnap is ugyanez volt, de végül néztem egy filmet így fent voltam 22 óráig kb.
jan. 21. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy vitaminhiány nem lehet, ugyanis tavaly október-november-december szedtem multivitamint (Jutavit Immuner).

Vérvételt majd tervezek csináltatni.

jan. 21. 17:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy alulműködés lehet akár. Keress fel orvost, és jobbulást!
jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vérvételből látszik. Elsőre mégis vérszegénységnek tűnik.

Ha az akkor vaspótlással lehet segíteni. Tünetei lehetnek még a sápadtság, hajhullás, szédülés...

jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy semmilyen más tünet nincs, csak ez fáradtság. Olvastam, hogy alvási apnoe is lehet, vagyis alvás közben nem veszek rendesen levegőt. Egyszer volt olyan, hogy arra keltem, hogy annyira be volt dugulva az orrom, hogy nem kaptam levegőt. Na az eléggé para volt, de a nyilván a számon tudtam levegőt venni.
jan. 21. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán annyit tudnék még mondani, hogy a látásom is furcsa, jól látok meg minden, de mégis olyan fura ha távolra nézek. Lehet ezt is a fáradtság okozza?
jan. 21. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Látási zavarok is lehetnek vérszegénységtől. Azt hogy hogy alszol egy hangfelvétellel kiderítheted, csak győzd visszahallgatni. Csöndben hallatszik ha horkolsz vagy nem veszel levegőt.


Vérnyomást pulzust néztél már?

jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából régebben volt a telefonomon egy sleep cycle nevezetű app, ami egész éjszaka rögzítette a hangokat, de horkolást sosem vett fel, ellenben a szomszéd kutyáját mindig hallottam rajta. Vérnyomás-pulzus rendben van, azzal sosem volt gondom.
jan. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!