Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan álmos vagyok és...

Állandóan álmos vagyok és fáradt, mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
Egy éve kezdődött. Reggel direkt korábban kelek, olyan 7 körül, erre 11 után már bealszom, egészen délután 3ig alszok. Aztán fent vagyok este 11-ig, és ennyi volt a nap. Ha nem alszom, teljesen kimerülök és megfájdul a fejem, pedig nem vagyok fejfájós. Napi szinten biciklizek és kutyát sétáltatok, de sokszor azt sem bírom, mert úgy érzem, hogy mindjárt összeesek. A sok alvás miatt sokat is híztam az elmúlt 1 év alatt, mert nem tudja a szervezetem feldolgozni rendesen az ételt. Próbálkozom nem aludni és mozogni, de nem megy. A cukros ételeket kerülöm, kávéba szoktam csak tenni, és nem étkezem egészségtelenül. Voltam 2x is vérvételen, minden okés velem.
2020. jún. 16. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki valami normális vitamin- és ásványianyag komplexet. Szedhetsz ginzenget, guaranát is mellé. A fehér tésztát pedig felejtsd el, ha azt eszem és elkezdek intenzívebben mozogni, úgy leesik a cukrom, hogy ülve el tudnék aludni. Valamint ideggyógyszerek, nyugtatók is keményen leszedálnak - szintén tapasztalat.
2020. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugtatót nem szedek fél éve, valami vitaminokat viszont veszek be, de nem tudom mik azok, de hatástalan mind.
2020. jún. 16. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Muci, azt sem tudod, mit szedsz? :D

Próbálj ki specifikus szereket akkor (pl. külön magnézium, akár D-vitamin.) De lehet akár pajzsmirigy probléma is. Olvasgass utána, minek a hiánya okozhat fáradékonyságot, ha semmi nem javít, akkor orvos.

2020. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni. Lehet hogy ott nem alszol be napközben.
2020. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!