Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ilyen alvásból lehet baj?...

Az ilyen alvásból lehet baj? Mit tegyek hogy normálisan aludjak?

Figyelt kérdés
Este 22:30-23:00 között szoktam elaludni, majd hajnalban kipattan a szemem, szó szerint bepörög az agyam és elkezdek random dolgokon gondolkozni. Majd teljesen hirtelen visszaalszok, mint akit agyon vertek és 8:30-9:00 között kelek magamtól. Ebben a reggeli pár órában viszont nagyon jól alszok. Tudom, örüljek neki, hogy egyáltalán vissza tudok aludni, de nyilván nem jó ez, főleg ha mondjuk fel kell kelnem 6-7-kor mert akkor nem tudom kipihenni magam ezzel az alvással.

jan. 28. 14:40
 1/1 anonim válasza:
100%
Nyilván nem jó. Nem lehetséges, hogy van valami zavaró tényező a környezetedben? Mármint pl rossz családi háttér (nem tudom, hány éves vagy de ha jársz suliba akkor) iskolai problémák, sok stressz? Sportolsz? Csak mert az meg kifáraszthatna annyira, hogy lehet hogy tudnál jobban aludni. Vagy ha nem sportolsz, a futást ajánlom késő délutánra, vagy nyáron estefelé is mert akkor még nincs sötét. Kicsit nehéz válaszolni, mert nem ismertem az eletkorodat-és körülményedet, de azért remélem, mondtam valami hasznosat.
jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!