Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt lehetek állandóan...

Mi miatt lehetek állandóan fáradt?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete folyamatos fáradtság gyötör. Reggel mikor felkelek, kb 5 óra hosszáig semmi bajom, aktív vagyok energikus, majd dél körül már olyan fáradt vagyok hogy szinte semmi erőm, nem jó a közérzetem. Voltam háziorvosnál, labor eredményem jó, nem akart továbbküldeni sehova, csak azzal jött hogy egyek, igyak, mozogjak eleget, meg aludjak jó sokat. Ezeket nyilván mind megteszem, vitaminokat szedek, 8 órát alszok, lefáradok napközben, normális a vérnyomásom. Fél éve lettem szemüveges, nem hiszem hogy azóta romlott volna és ez okozná. Mentálisan is jól érzem magam, szóval tényleg már ötletem sincs hogy mit csináljak vagy hova menjek. Ha valakivel volt már hasonló, nálatok mi volt a probléma?? Nagyon idegesítő hogy már nem tudom mit tegyek, és normálisan meg se vizsgálnak hogy mi lehet a bajom...20/N

jan. 31. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanezek jutottak eyzembe mint az orvosnak. Foleg az eves. Reggelizz mast mindt szoktal es utana ebedelj 4 oran belul
jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
B12 hiány pl okozhat ilyet
jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kis kapcsolat lehet jó lenne.
jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!