Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ébredek fel mindig...

Miért ébredek fel mindig ugyanabban az időpontban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hete az van hogy minden reggel 5:30kor felkelek és visszaaludni se tudok. Ez hétköznap még nem is akkora nagy baj mert a suli miatt eleve 6kor kelnék, na de hétvégén is ez van. Ráadásul tökmindegy mikor fekszek le aludni ugyanúgy felébredek fél hatkor és nem tudok visszaaludni. Múlt hétvégén kipróbáltam hogy fentmaradtam hajnal 1ig de utána ugyanúgy felébredtem fél hatkor, nem tudtam visszaaludni és hulla voltam egész nap. Nem tudom miért van ez de már az idegeimre megy hogy ez miatt a sz*r miatt nem tudok egy r*hadt filmet megnézni a szüleimmel mert hétvégén is legkésőbb este fél 10kor le kell feküdnöm hogy másnap ne legyek hulla. A szüleim azt mondják hogy ez majd biztos elmúlik egyszer de én már attól tartok hogy örökké fog tartani ez az egész. Mit tegyek? Már nagyon elegem van ebből!

16/L



febr. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel így állt be a bioritmusod. Semmi baj ezzel alapvetően.


Sokkal rosszbb, mint pl a barátomnál, hogy hétvégén 11-ig alszik, hétfőn meg kínhalált hal, mert 8-kor már meetingje van.

febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt így. Ha hétvégén fent voltam hajnal 1ig akkor kb reggel 9 körül keltem fel.
febr. 3. 14:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem sokáig fogom ezt így bírni szerintem.
febr. 3. 22:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Kezd az őrületbe kergetni
febr. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!