Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindig ugyanabban az időpontba...

Mindig ugyanabban az időpontban nagyon erős puffadás?

Figyelt kérdés

Három napja délután öt körül érzem, hogy kezd fájni a hasam, aztán ez kb. egy óra alatt nagyon erős hasfájásba és puffadásba megy át. Annyira hogy haza kell mennem onnan ahol épp vagyok. Nem változtattam meg semmit az étkezésemben, ugyanazokat eszem, amiket szoktam. Gondoltam rá, hogy hirtelen jött gluténérzékenység, de reggel eszem glutént, lehet hogy a hatása délutánra érkezik meg?

Valakivel volt hasonló?



2023. szept. 9. 19:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és az sincs hogy gázképző dolgokat ennék, hüvelyeseket vagy karfiolt vagy ilyesmit
2023. szept. 9. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mi lehet, de hordhatsz magadnál Espumisan-t, az gyorsan hat. Amikor hasonló puffadásom volt, akkor még probiotikumot ettem (Protexin balance-t), attól teljesen elmúlt a puffadás. Aztán fél év múlva előjött, megint egy kis jó bacit ettem, és elmúlt.

Akár a baktériumflórád felborulhatott, vagy hasonló tünetet okoz a laktóz- vagy gluténérzékenység is.

2023. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!