Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A barátnőm 2x ájult el 2 nap...

A barátnőm 2x ájult el 2 nap alatt, ugyanabban az időpontban, este 7kor. Szerintetek mi legyen? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Elment dolgozni es a munkahelyen elajult , elvitte a mento de nem csinaltak semmit csak vervetelt. Hazakuldtek, ra masnapra vagyis ma, megint elajult pontosan akkor mint tegnap. Be mentunk az ugyeletre, meg mertek a vernyomasat es ennyi volt. Egyik pillanatrol a masikra tortenik , elkezd remegni es nem is tart soka csak 1 perc az egesz. 24 eves , probaljak ra fogni az egeszet a stresszre.Szerintetek ?

2018. jan. 12. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Háziorvos, teljes kivizsgálás.
2018. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szervi oka az ájulásnak, akkor lehet, hogy pánikrohama volt. Kérdés, hogy mi váltotta ki kétszer ugyanabban az időpontban.
2018. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Teljes kivizsgálás, mint, ahogy az előttem szóló írta. Sok minden okozhatja. Nekem a stressz okozta. De ez nem általánosítható...
2018. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Agyi keringési zavar? Szívelégtelenség? Neurológiára is menjen el. Ezekre feltétlenül kell a kivizsgálás.
2018. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Járjatok utána, ne hagyjátok magatokat lerázni. Teljes kivizsgálás kell.
2018. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat. Olyan mintha nem vennek komolyan az egeszet. En pedig eleg komolyan aggodom.

Ezelott 17 evesen volt baja az agyaban verrog alakult ki , kapott verhigitot. O ugy fogalmaz hogy agyer trobozisa volt. Nem is igazan tudom mit jelent ez pontosan. Lehet koze hozza? Az is baj h nem otthon elunk hanem kulhonban es azt veszek eszre hogy nagyon lerazosak. Orvos csak hetfon lesz, ahova idopont kell szoval csak kedden jut el. Onnan meg kitudaja mikor mehet a korhazba!

2018. jan. 12. 23:03
 7/13 A kérdező kommentje:
veszem észre*
2018. jan. 12. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik háziorvosi ügyelet, nézz utána, hogy hol és hány órától ...
2018. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy SBO, vagy kihívod lakásra a saját háziorvost. *
2018. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok, igen, Kérdező, én is valami agyi dologra gondoltam, de nem vagyok szakember. Eszembe jutott, mint potenciális lehetőség, előttem írta más is. Azért mondom, hogy ne hagyjátok magatokat lerázni, mert ennek sok oka lehet. Stressztől azért kétszer elájulni, hát nem hiszem.

Vérvétel mit mutatott? Egyáltalán mit mértek? És ezt a vérrög-dolgot mondtátok-e az orvosnak?

Ne hagyjátok magatokat. Az orvosok ilyenek is tudnak lenni.

2018. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!