Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete azt tapasztalom, hogy reggel, amikor készülődök a buszhoz és ezúttal suliba (fél 6-kor kelek, a buszom pedig 6.20-kor indul), néha eljön ilyen nagyon furcsa érzés, mintha bizonytalan lennék magammal szemben, miközben öltöztem, elkezdtem pánikolni, mert úgy éreztem, mintha éjfélkor kellett volna kelnem, mivel még nagyon sötét van ilyenkor.


Meg ha valaki beszél hozzám, miután felébredtem, akkor is ilyen furcsa félelem kap el, viszont ezt tegnap este is tapasztaltam, amikor a fürdőszobában vetkőztem le a zuhanyzáshoz, félelem jött rám, és az járt a fejemben, hogy most nekem miért kell levetkőznöm, stb.


Ez mi lehet? Menjek pszichológushoz?


Tavaly novemberben volt egy enyhe agyrázkódásom, nem tudom, annak van-e köze ehhez.


febr. 5. 08:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!