Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ciki, hogy rosszul lettem az...

Ciki, hogy rosszul lettem az orvosnál és miattam állt a maganrendeles?

Figyelt kérdés

Pánikrohamot kaptam az orvosnál a magánrendelőben..nogyogyasznal..

Baleset ért két héttel előtte es oda mozdultam ki először.

Mikor kijöttem tőle, levert a víz, emelyegtem, szédültem.

Kimentem a mosdóba, az asszisztens jött utánam es hívta ki az orvost.

Lefektettek, mért vérnyomást, vizet adtak.

Állt az egész rendelés.

Így utólag annyira ciki :/

Gondoltam írok neki egy e-mailt amiben elnézést kérek és megköszönöm hogy olyan kedves volt.

Vagy az is ciki lenne?


febr. 15. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez abszolút nem ciki.

Sőt szerencse,hogy ott ért a rosszullét és nem az utcán mondjuk. Ő is orvos,és kötelessége segíteni! Ne írj neki semmit,akkor meg köszönted és kész.

febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem ciki. Inkább még szerencsés is, hogy pont olyan helyen lettél rosszul, ahol tudtak segíteni.

Nem kell ezért elnézést kérni.

febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem az!

En sebeszeten szimpla mintavetel utan lettem rosszul. Varoban kb 30an. Mondtam a dokinak meg az aszisztensnek h sajnalom az egeszet. Kirohogtek. Momdtak hogy addig fekudjek amig csak kell es amig biztonsagosan haza tudok menni. 50 percet állt a rendelés.

És nem érzem magam rosszul. Mert tényleg benne van hogy rosszul lesz az ember. Úgysem tudsz semmit másképp csinalni

febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer lettem rosszul orvosnál, nem győztem bocsánatot kérni, de csak legyintettek, hogy ez lehet, hogy bárhol máshol ciki, ott pont nem.
febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A kinn lévőktől kellett volna elnézést kérni de ha tudta az orvos, hogy rohamod van miért nem adott be egy 0,5 Frontint?

Minden házorvosi rendelőben van Frontin pont ilyen esetekre meg Rivotril is

Ilyenkor eltelik egy félóra is mire kijön a mentő ugye a betegek meg kinn ülnek áll a rendelés, nem kellemes de ugye te sem tehetsz róla, hogy beteg vagy és rosszul lettél, szóval elég döntetlen a helyzet ilyenkor

Pánikrohamosokat általában beléjük vágnak egy fél frontint vagy rivotrilt aztán kiültetik őket és 20 perdcenként rájuk néz egy nővér de ez háziorvosnál máshogy megy

Legyen nálad mindig egy papírzacskó, ha érzed, hogy jön a roham akkor kezdj el abból levegőt venni addig is amíg eldöntik mi lesz veled, némileg visszafogja a rohamokat

febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem háziorvosnál voltam, hanem nőgyógyásznál.

Közlekedési balesetem volt előtte két héttel. Ott beúszott néhány kép, emlék es akkor lettem rosszul.

febr. 15. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
December 31-ig most mindenki időpontja csúszik 30 percet.
febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, jót nevettem, köszönöm :D

Igazad van, túlpörgöm.

febr. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!