Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rivotril szedése alatt mellékh...

Rivotril szedése alatt mellékhatás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyám szerint: " Olyan volt mint a kábítószer".
2010. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyszer vettem be, mert feszült voltam, nem szoktam annyitól rá, bekábított kicsit és aludtam egy jót :)
2010. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anyáék szedik vagy 10 éve, esténként de hha kimarad 2-3 nap h nem vesznek be nem hiányzik nekik
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Volt egy lány ,aki nálunk dolgozott,és ő szedte..,elég hamar rákapott!Nem emlékezett semmire,mikorra beszélt le időpontot ügyfelekkel,és mindig olyan volt,mint akit abban a percben ébresztettek fel.Szemei dagadtak,rossz volt ránézni...El is lett küldve!!
2010. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Akinek szorongásos betegsége van, az tudja h. miért van. Ezt ti nem érthetitek. Csak akkor tudod meg h. milyen érzés, ha benneleszel. Rivotril nélkül szinte nem tudom elképzelni az életem!!!
2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!