Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlanátok olyan fogamzásgátl...

Ajánlanátok olyan fogamzásgátló módszert, ami teljesen megszünteti a menstruációt és viszonylag mellékhatás-mentes?

Figyelt kérdés

Gondolok itt injekcióra vagy ilyesmi, de ezekről sem nagyon tudok semmit. Köszi előre is. :)

21/L


2011. júl. 31. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

teljesen?? nemár szerintem ilyen nincs is :D

vagyis tuti nincs nem tudom hol hallottad...


amúgy ha mégis engem is érdekel!!

2011. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja de terhesség alatt nem jön meg :)
2011. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen nincs
2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Implantátum?
2011. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pl Depo pro vera, de ez brutális, amelyik doki beadja neked 21 évesen, attól kérdezd meg, ő is beadná magának? Ezek az elmulasztós cuccok annyi hormont tartalmaznak, hogy egész életedben szívhatod a következményeit.
2011. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De amúgy ja, ez sem teljesen, csak hosszabb időre.
2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Végleges megoldás mindkét "problémára" ha kiveszik az ember lányának méhét.

Ahhoz, hogy felnőtt nő vagy, hozzá tartozik az is, hogy menstruálsz. Nem igaz, hogy nem lehet kibírni havonta azt a pár napot...

Ráadásul ha fogamzásgátlót szedsz, akkor be fog állni rendszeresre, a fájdalmakat is mérsékeli, és ma már nem tartalmaznak annyi hormont, hogy 40 év múlva morgós, szőrös tata legyen belőled.

2011. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már nem tudom én sem, hogy hol olvastam/hallottam róla, de az volt a dolog lényege, hogy beadnak egy injekciót, 3 hónaptól egészen 3 évig ható anyagokkal, nem tudom, pontosan mivel, és az meg is szünteti a menstruációt. De akkor lehet én olvastam félre vagy nemtom. Köszi azért:)
2011. aug. 1. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
3 hónapra a depo-provera megszünteti. De ezer meg ezer melléhatása lehet. Aki ilyet beadna neked, az tuti nem akar jót.
2011. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána olvastam, írtak róla meleget-hideget, de akiknek nem tett jót, olyanok többen voltak. Tanultam belőle :)
2011. aug. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!