Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Büdös izzadás ellen mit lehet...

Büdös izzadás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nő létemre brutál mennyire izzadok és sajnos elég büdös :(


Rendszeresen szőrtelenítem a hónaljamat természetesen,mert ha nagyon szőrős akkor még büdösebb.


Rengeteg dezodort kipróbáltam.

Semmi.

Reggel lefürdés,vagy hónalj mosás szappannal az sem segít.


Most kézfertőtlenítővel kenem be,majd rá a Manna dezodor,egy darabig ez viszonylag jó,de aztán még sem.


Volt egy naturalandos termék az elég jó volt,viszont abszolút nem izzadtam és már már ijesztően száraz maradtam. Sokat utána olvastam,hogy ez nem túl egészséges,hogy idővel rákosodás is előfordulhat,szóval elhasználtam ami volt, és nem mertem inkább többet venni.


Valakinek van valami bevált módszere szívesen hallgatom :)


Szomorú és szégyenlem,de voltak póloim amik annyira besárgultak az izzadságtól,hogy ki kellett dobnom,illetve valamelyik pólomból még 60 fokos mosás után sem lehet kimosni a szagot sem!


Étkeztem én már minden hogy ittam sok vizet, alapesetben sok édességet sem eszek. Szénhidrátot se igazán. Kb heti 1x eszek kenyeret is.


2021. jan. 2. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

orvosnál voltál?

lehet belső eredetű a gond.

2021. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Erősebb illatú dezodort kell használni.Ezen orvos sem segít.

Az izzadság szaga egyénenként változó.

2021. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezzel nem voltam orvosnál.


De pár éve voltam teljes kivzsgáláson más miatt és minden oké volt.


Tini korom óta szenvedek ezzel,most 28 éves vagyok.

Csak akkor mindenki mondta jajj a hormonok,akkor mindenki szagosabb.


Én meg így maradtam úgy tűnik.


Évek során rengeteg dezodort,stiftet,golyósat próbáltam és egyik sem használt. Talán a niveanak a dezodorja jó volt 2 hónapig, utána mintha megszokta volna a bőröm :/ ismét kezdtem büdi lenni.

2021. jan. 2. 22:15
 4/16 anonim válasza:
Szia,kedves kérdező:)Nekem pont az a naturalandos termék nevét mondd meg amitől abszolút nem izzadtál!!...én már nem bánnám ha ijesztően száraz lennék.Semmit nem tudok felvenni a feketén kívül,mert mindenen látszik hogy csurom vizes vagyok...és nem kell írni hogy mosakodjak-naponta többször,használjak ezt vagy azt,ne egyem ezt meg azt,meg csak pamutot viseljek mert ezeken a lépcsőfokokon már rééég túl vagyok...és a Solutio Antisudocika és a hintőpor se jó nekem!
2021. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
NATURLAND SOLUTIO ANTISUDORICA ettol abszolut nem izzadtam, de latom neked ez sem hasznalt :/
2021. jan. 5. 22:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó a Dove sensitive spray. Próbáltátok? Ajánlom.
2021. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem még nem,de kipróbálom.,köszi!


Egyenlőre a kézfertőtlenítő,manna deo,plusz hintőpor ami segít valamennyire, illetve munkahelyen, (fizikai munkát végzek) ha érzem,hogy kezdek izzadni, akkor megyek az öltözőbe és gyorsan kézfertőtlenítő,ez a szagot eltünteti,plusz egy adag hintőpor. Ezt jatszom ez úgy ahogy működik,de nem mindig tudok pont időben kiérni az öltözőbe és ha már a büdöset kiizzadtam akkor tök mindegy :D

2021. jan. 23. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha fizikai munkát végzel, nem csoda, hogy izzadsz. De a szag? Ajánlom ezt a weblapot, remélem, segít.

[link]

2021. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,ezt az oldalt már átolvastam 2x is :/


Nem szedek gyógyszereket, alkoholt max havonta 2x iszok, fokhagymát nem szeretem.


Belső probléma sem lehet,mert régóta fent áll ez a probléma és azóta voltam már vér vizelet vizsgálaton, nincs semmi szervi oka a dolognak. Még egy barátnőm azt mondta,hogy lehet ennyire intenzív a test szagom.


savas szappant nem találtam,pedig kerestem,legalább a hónom alját reggel-este azzal mosnám.

2021. jan. 24. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:
férfi antibakteriális dezodorok hatékonyabbak ilyenekre
febr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!