Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 73-as pulzus ilyen vérnyomás...

73-as pulzus ilyen vérnyomás mellett, két kávé után nem kevés?

Figyelt kérdés
Nyomott vagyok ma egész nap, két hete szültem amúgy. Ittam két kávét és most megmértem a vérnyomásom kíváncsisàgból és 122/73 volt és 73-as a pulzus. Sosem volt még ilyen alacsony a pulzusom, a vérnyomás meg kb jó igazából. Lehet az idő teszi? Más is nyomott kicsit ebben az időben?
febr. 20. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomás meg a pulzus is teljesen jó.
febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az idő teszi ezt a nyomottsàgot. Amúgy a vérnyomásról tudtam, hogy jo.
febr. 20. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes.
febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
73, mint alacsony? A normál érték 60-100 közötti hivatalosan. De sportolóknál gyakori az 50 körüli nyugalmi pulzus. A 73-mal nincs gond, még alacsonyabb is lehetne bőven.
febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Négyes, tudom hogy 60-80 között normális, csak nekem ilyen 80-90 néha száz szokott lenni főleg a várandósság alatt és most meglepődtem ezen a 73-mon és összekapcsoltam ezzel a nyomisàggal amit érzek, mert a frontok nekem mindent is okoznak.
febr. 20. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem szoptatsz ennyi kávé mellett
márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig magasabb volt akkor valamiért most kicsit csökkent, de ha egyenletes, ütemesen dobog akkor nincs baj.
márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!