Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel lehet levezetni a...

Mivel lehet levezetni a rengeteg energiát?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy sok energiát termel a szervezetem, gyorsan regenerálódok, beteg se nagyon vagyok.

Lehet hogy "versenyló" típus vagyok?

Szeretek vezetni, koordinálni, kézben tartani a dolgokat, de egy ideje nem tudom kiélni ezt a hajlamomat.

Pont az ellenkezője történik, úgy érzem kicsúsznak a kezeim közül a dolgok (mintha a sorsom közbeszólna), emiatt megint csak feszültebb leszek.

Csak olyan dolgot tudok csinálni, amit élvezek is.

Mivel tudnám levezetni azokat az energiatartalékokat, amik nagyjából ebbe az irányba visznek?

Elsősorban sportok, módszerek, otthoni megoldások érdekelnének.


Köszönöm!



febr. 23. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kardio mozgásformák, pl. otthonra egy ellipszis tréner. Sok szex. Meg hát sportok közül azok, amiket élvezel, azt te tudod csak melyikek azok. Ha nem tudod, ki kell próbálni többet.
febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szex.
febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Partner hiányában hogyan? Az a női hozzáállás amit az oldalon képviselnek, az nekem nagyon elégtelen.
febr. 23. 08:45
 5/17 A kérdező kommentje:
2. Van zsákom, de már nem vagyok hülyegyerek aki a dönögésével a szomszédokat idegesíti, akkor inkább elmegyek futni. Pedig le tudok verni akkorát hogy a lánc kiakad.
febr. 23. 08:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Úszás. Rengeteget kivesz az emberből
febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Úsztam sokat. Az biztos! A víz kivételével semmit sem élvezek benne. A pudvás víz, az átöltözés, ki tudja mit szedek össze, stb.
febr. 23. 08:54
 8/17 anonim ***** válasza:
A túl sok energia káros is lehet, mint írtad, feszültté tesz, ez is fakadhat pszichés problémából, ami miatt előbb utóbb kiéghetsz, javasolt lenne szakember felkeresése.
febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Edzőterem. Ha ennyire erős vagy, ahogy írod, akkor nem lesz gond a jó nagy súlyos edzésekkel.
febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem nagyon emelhetek súlyokat több szempontból.

Inkább az aerob/kardió érdekelne.

febr. 23. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!