Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Próbáltad már s számfestőt?...

Próbáltad már s számfestőt? Segít stresszt levezetni, kikapcsolni és gyógyítani?

Figyelt kérdés
Számok alapján festeni.
dec. 13. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagy vászonfestményt szerettem csinálni, volt egy szép és látható eredménye. Mindkettőt akkor csináltam, amikor elég rossz volt a magánéletem, jó volt ezzel foglalkozni. Viszont a sima kifestők engem nem, hogy nem kötnek le, konkrétan idegesebb vagyok tőlük, hogy nem halad.
dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire nagy volt amit szerettél? Mekkorát javasolsz
dec. 13. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem, mar tobbet is festettem. Mivel egyebkent se rajzolni, se festeni nem tudok, minden egyeb kezmuves dologban bena vagyok, viszont igenyem meg lenne ra, hogy valamit alkossak, ezert nekem erre tokeletes. Kirakozni is szoktam egyebkent, azzal is jol elvagyok, csak amiota megszuletett a kisfiam, mar nagyon keves idom van ezekre 😅


Regebben en lindalime-rol rendeltem oket, de ahogy nezem, ott mar nincs, ugyhogy abban nem tudok segiteni most, hogy honnan vegyel. De talan nincs akkora kulonbseg, sok helyen arulnak.

dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg kikapcsol közben az agy?
dec. 13. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Probald ki.

Mindenkire mashogy hat szerintem.

dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 13. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem A3 méret mindkettő
dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!