Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok elaludni, mit...

Nem tudok elaludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindjárt éjfél és semmi álmosság. Reggel 5-kor kelek pedig és délután 2-ig dolgozok. Ti mit szoktatok csinálni a kínszenvedő forgolódás helyett? Már fordultam a fal felé, ahogy szoktam általában aludni, most úgy se jó. Háton fekve nézelődhetnékem van. Próbáltam hason akkor nem kaptam levegőt a párnától. Sehogy se megy és reggelre olyan leszek mint a mosott sz@r, már most félek attól a borzasztó érzéstől. Ilyenkor mit szoktatok csinálni?

febr. 23. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Altató
febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Csinálj szilvásbuktát - az finom.
febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem vannak kedvenc almaim. Eppen most az a modszerem, hogy elkepzelem, hogy Eger ostromanal lett volna 10 db geppisztolyunk vagy 3 normalis agyunk, akkor fel nap alatt lemeszarolhattuk volna a rettegett torok sereget. Gondolatban fogok egy mesterlovesz puskat es irtom a torokot --- 3 percig, mert mar alszom is.
febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Rövid szellőztetés , akkor frissebb hidegebb a szoba jobb betakarózni .Tetves melegfront van az a tré . Ha rosszabb kialvatlan lennék nem mennék melozni , voltam párszor 3szor lassabban telt az idő es ingerült voltam .
febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia kerdező.


Én is ilyen miatt vagyok fent, szóval sorstársak vagyunk. Mondjuk én nem dolgozom holnap.

Nekem a 3 műszak és a gondok, amik miatt nem tudok aludni. A #3 módszerét már én is próbàltam, nem túl nagy sikerrel. Sajnos mindig olyanok jutnak eszembe, ami túlságosan érdekel és folyton kérdések merolnek fel bennem, amin pedig elkezdek gondolkodni. Vagy, ha valami infót nem tud az agyam, akkor az idegesít es màr keresem is a neten😂 és lőttek az alvásnak.

Viszont az igaz, ha nem töprengek a napi történéseken, hogy megint felb***ott a főnököm, akkor egész gyorsan elalszok😊

febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan jonnek a macskagyokerek, nevukben ajanlom a nervenpheleget az tartalmaz kb. minden homeopatias meg hasonlo dolgot placebora, hatha elalszol. Citromfutol kezdve homoktovis.


A frontrol ne beszeljunk mert pl. skociaban akkor az emberek osszesen megorulnek, illetev Irorszag is, es Belgium, Hollandia, Franciao. meg a tobbi, sot Norvegia is. Akkor ezek is gondolom a front miatt teljesen megorulnek mindennapi fejfajas meg nem tudnak soha aludni... Igen... Egyes emberek itthon miert tudnak, egyebkent. Ah hagyjuk aki ilyenben hisz...

febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!