Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A tegnap esti órákban többször...

A tegnap esti órákban többször is robbanásszerű vizes hasmenése volt, majd később hirtelen kb 3 percen keresztül hánytam. Igazából nem görcsöl a hasam,lázas sem vagyok, egyedül voltam,vagyok, étvágyam is van, csak mire véljem ezt a hirtelen dolgot?

Figyelt kérdés

Most reggel, délelőtt is vizes hasmenésem volt még, de gőzöm sincs, hogy mitől, mert egyedül vagyok a lakásban, emberekkel nincs kontakt, mindig fertőtlenítés mindent, friss élelmiszert eszek.

Tegnap délután 1 db piskótatekercs süteményt ettem, de ahol vásároltam mindig friss termékekkel szolgálnak(ahogy eddig tapasztaltam)De a tojástól pedig szalmonellám lenne nem, de semmi komolyabb tünetem nincs.



febr. 24. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen vírus van most. 2 családtagom is benne van most pont ebben, plusz még egy ismerősöm. Boltban vagy akárhol is elkaphattad.
febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ez epe probléma ís .
febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Epeproblémáknál hasmenés nincs. Illetve nem fáj sehol.
febr. 24. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz. Epegörcsről nem hallottál még??
febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nincsenek görcs, fájdalom tüneteim.
febr. 24. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benyelted ezt a fosós-hányós vírust.. rám pénteken jött a suliban a robbanásszerű fosás az iskolában , mellé nagyon mögött és csikart a hasam.. azt hittem ott fosom össze magam. Összeszorított seggel mentem ki a WCre óra közben majd ahogy leültem a WCre már durrant is ki belőlem a vízszerű hasmenés közben persze morgott a hasam.

Még ma reggel is a WCre futkosok, csak már hányok is mellé és nagyon gyenge vagyok :(


Vírusnak virus mert a szüleim is fosnak illetve van egy ovis kishugom és egy másodikos kisöcsém nekik is erősen megy a hasuk. Szegény húgom 3x befosott már mert nem tudta visszatartani a hasmenést , mivel foglalt volt a WC.

Az öcsémnek szintén a suliba ment a pocija, már majdnem sírt annyira csikarta neki..

febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm.. Akkor én is elkaphattam valahol.
febr. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!