Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénesek! Nektek a fejfájáso...

Migrénesek! Nektek a fejfájáson kívül még milyen tüneteitek szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Nekem a fejfajason kivul, egyensuly zavar, bizserges vegtagokban.
febr. 25. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Erős baloldali fejfájás, ami a szemem, nyakam és vállam felé kisugárzik. Érzékeny vagyok a fényre, és zajra. Lehet egyensúly zavarom is szokott lenni, de nem tudom igazán, mert olyankor le szoktam feküdni. Meg gyomorfájás, enyhe hányinger, de ezek lehet a fájdalom csillapító gyógyszertől, amit be szoktam venni. Ja és általános gyengeség is gyakran előfordul.
febr. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha migrénem van, akkor fény, zaj és szag mentes szobában csak az alvás segít.


Mert ilyenkor baromira fáj a szemem is, borzalmasan zavar a fény. Vibrál a szemem, nem bírom a zajokat, ilyenkor a legkisebb mész is úgy vízhangzik a fejemben, mintha hangfalon keresztül hallgatnál kalapács ütést.

Nem bírok enni, mert hányingerem van.

febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem általában csak az egyik oldalon halántéktól indul, szembe sugárzik. Ha nem kapom el időben hányás is társul mellé.

Ilyenkor már csak úgy múlik el, ha sötétben, csendben aludni tudok.

febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem, ha nem eszem időben, vagyis ha éhes leszek, akkor a migrén mellé iszonyú hányinger és ájulás érzés jön. Ilyenkor minél hamarabb ennem kell + fájdalom csillapítót bevenni és lepihenni.
febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!