Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék reggel hatékonya...

Hogyan tudnék reggel hatékonyabban felkelni?

Figyelt kérdés
Próbáltam többféle megoldást mégis mindig elalszom. 1 fém vekker ami olyan hangos, hogy lent is hallják, telefon, psp eddig az ébresztőrendszerem. Volt rá példa hogy nem is emlékeztem rá úgy nyomtam ki az órát. Ha meg korán megyek aludni pl 9-10 és másnap iskola akkor fáradt vagyok és lényegében alig tudok kikelni az ágyból. De amikor éjfél-1 körül akkor könnyebb. Mit tudok ez ellen tenni?
2010. okt. 25. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó dolog a hangos vekker, de az a baj, hogy könnyen le tudod nyomni. Tedd olyan helyre ahol nem éred el az ágyból. Egyébként még hangosabb lesz, ha beleteszed egy fém lábosba. Remélem segít, mert biztos sz@r érzés lehet.
2010. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó, az előttem lévő leírta. Pontosan, hangos vekker, aminek a leállításához muszáj kikelned az ágyból és elmenni 1-2 métert, akkor már ébren maradsz :)
2010. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a dolog, a szomszédom gyárt egy ügyes szerkentyűt aminek a lényege: ágy fölé egy vödör hideg víz akasztva, a vödör alja zsineggel egy motorhoz kötve. Ha megszólal a vekker, beindul a motor és a vödör máris ontja rád a hideg vizet és Te azonnal ugrasz, mint a szódavíz.
2010. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a hangos vekker messze van. De volt rá példa hogy kikeltem és lenyomtam és visszaaludtam!:) És nem is tudtam róla.
2010. okt. 25. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egész a fürdőszobáig tedd ki, ha onnan hallod a szobába, és amikor lenyomod, megszokásszerűen (egy idő után) mosd meg az arcod jó hideg vízzel azután tuti nem fogsz akarni már aludni :)
2010. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!