Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a fura egyensúlyve...

Mi lehet ez a fura egyensúlyvesztés?

Figyelt kérdés

Mostanában előfordul, hogy 1-1mp-re megszédülök, mintha kihúznák alólam a szőnyeget vagy ha meglöknék a fejemet. Voltam rutin laborban és szív uh-n, EKG-n. Ezekkel minden rendben volt, de ma nagyon kellemetlen volt sport közben, többször is előjött. Főleg testtartás változtatás közben. Volt már ilyen sima séta vagy állás közben terhelés nélkül.

Mostanában elég stresszes voltam és pánik szindrómám is van tizenéve.

Ez okozhatja vagy esetleg rossz tartás? Most kezdtem újra a sportot 10 év után 10 kiló túlsúllyal, de félek folytatni.


márc. 7. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
35 éves ffi vagyok.
márc. 7. 20:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Fekvés közben is előjött már többször, de amint megfordulok vagy elmozdulok, elmúlik.
márc. 7. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú, nekem is ez van pár hete, ezt találtam:


[link]

márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam. A tiedet leírnád részletesen? Nem ijedsz meg, hogy megsérülsz vagy elesel?
márc. 7. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább lefekvéskor és az ágyban megforduláskor jelentkezik. Olyan, mintha kapna egy lökést a fejem. A legrosszabb az volt, amikor kádban hajat mostam és hátrahajtottam a fejem a vízbe, utána rögtön feleleltem. Megfordult a világ. :( De van, hogy reggel, felkeléskor fél órát szédelgek. Az inkább bizonytalanság érzés, kapaszkodnom kell valamibe.
márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok embernél van ez, egyénenként változik.

Én első körben lelki egyensúlyvesztésre tippelek, ez szomatizálódik testi tünetként. A reggeli kelés is egy olyan dolog amikor a test alkalmazkodik az éber földi viszonyokhoz, ott is be kell állnia egyfajta egyensúlynak. Na most ha több szempontból is ki vagy billenve, akkor jobban meg fogod érezni. A lelkedet kéne rendezgetni.

márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el fül orr gégészetre vagy neurológiára, ez fülproblema lesz.
márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!