Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agytumort ki lehet mutatni...

Agytumort ki lehet mutatni laboreredményből?

Figyelt kérdés

Hello!


Körülbelül 1 hete napközbe elkezdet fájni a fejem, mint kiderült magas a vérnyomásom. El lettem küldve teljes laborra, EKG, Hasi ultrahang, szemészetre. Szemészeten 21-23-as szemnyomást mértek (Édesapám zöld hályogban szenved) EKG egy kicsit szapora pulzust jelzett, hasu ultrahangra csak a jövő évszázadra van időpontom, laborba meg lett 6 csillagom, de mind a határérték közelében van. Vérnyomásom kezd beállni 120-130 körülire, viszont a fejfájás mellé van olyan érzésem is mintha be lenne dugulva a fülem. Egyensúly sem az igazi, de ezeket is közöltem a háziorvossal. Ilyen kisebb egyensúly gondom van már vagy másfél 2 hónapja, de fejfájás csak 1 hete rendszeres. Kezelő orvosomat kérdeztem hogy kb mikor múlhat el a fejfájásom, válasza az volt hogy el kellett volna már múlni. Ha 2 hét múlva nem múlik el akkor kérjek beutalót a neurológiára. Nyilván tudom hogy nem lehet megállapítani az agytumor jelenlétét csak laborból, de valami szabványos dolog csak van ami bármiféle tumorra utalhat a laborban. Hozzáteszem hogy borzalmas stresszes és aggódó vagyok, főleg az elmúlt hetekben.



2022. szept. 20. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hipochonderkedj már!


Egy fejfájásból egyből tumorra gondolni... pfffff

2022. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Komolyan, már őrület, tényleg minden második ember ilyen szinten hipochonder??
2022. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó oké ketten ki okoskodtátok magatokat. Köszönjük szépen. Koncentráljunk a kérdésre.
2022. szept. 20. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
De ki lehet, valszeg a 6 eltérésed azt mutatja. Istenem. Ha rettegsz az agydaganattól, akkor menj koponya MR-re. Utána kiderül, hogy semmi bajod és megnyugszol. Ja nem, makd felfedezel magadon más halálos kórt.
2022. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem összefoglalva, hogy Labor eredményből mire kell figyelni, és mi utalhat tumorra. Az agy onnan van hogy van napi szinten egy pár másodperces beszédülésem, hete nem múló fejfájásom van..... Családomba sajnos elég gyakori betegség a rák ..... Ha a család több tagja is rákban hal meg akkor te sem amperkodnál, hanem megpróbálnál odafigyelni rá. Amúgy nem Facebook hogy....nemkell kommentelgetni.
2022. szept. 20. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem amperkodnék, elmennék agykoponya mr-re, és nem szénné rettegném magam, meg kombinálnék.
2022. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Puszta laborlelet alapján nem lehet teljes biztonsággal kijelenteni, hogy tumorral állunk szemben, sőt még tumormarker vizsgálat esetén sem. Hemoglobin, vas, TSH (bár ezt általában eleve a pajzsmirigy gond gyanú esetén nézik), fehérvérsejt szám, CRP és sok más, de ezek más betegségekre is utalhatnak, szóval egyéb vizsgálatok nélkül nincs értelme filózni ezen.
2022. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1193277..


Itt a havernő...


Köhög = tüdőrák


Pffff..

2022. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!