Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet bajom ennyi algopyrintől?

Lehet bajom ennyi algopyrintől?

Figyelt kérdés

Be van gyulladva a fogam, és semmi nem használ. Az 50 mg-os cataflam olyan, mintha be sem vettem volna, szóval így a flektort meg sem próbálom. Az algopyrin kicsit tompítja. Tegnap bevettem hármat, ma napközben egyet, és estére tervezek még egyszerre kettőt, mert már három napja nem alszok.

Ekkora adagtól lehet valami bajom? 27 éves férfi vagyok, 176 cm/62 kg.


márc. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Demalgon jobb a fogfájásra.
márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rágcsálj el pár szem szegfűszeget, amikor megpuhult, tedd a fájós fog alatt az ínyre.

Percek alatt elmúlik a fájdalom.

márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyéb tanácsokat, mindenképp ki is fogom próbálni, de kérlek valaki a kérdésre is válaszoljon.
márc. 15. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Maximum napi 8 db 500 mg-os Algopirint vehetsz be, ha több vagy mint 50 kg.


Javaslom, hogy legközelebb előre olvasd el a betegtájékoztatót, ott ez le van írva. Amikor sajog a fogad, nyilván nem azt akarod bogarászni, ezért érdemes előre tájékozódni. Vagy, ha már helyzet van és akkor szerzed be, akkor megkérdezed a gyógyszerészt, ha más nem, kikeresi neked ő.

márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!