Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran kakiltok?

Milyen gyakran kakiltok?

Figyelt kérdés
Nem kell engem azonnal megbombázni hülye válaszokkal és megjegyzésekkel. Arra vagyok kiváncsi, hogy mivel én elég ritkán kakilok (kb 1 héten 1szer), másokhoz képest ez milyen arány. KÉRLEK ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!!!!!!! Köszönöm!

ápr. 1. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

#kérdező

Az általános közérzeted jó, nem fáj a hasad?

A heti 1 alkalom esetén nehezen jön ki, meg kell küzdened vele?

ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Alapvetően a sztenderd a napi 1x, általában reggel. Nagyritkán előfordul, hogy egy második alkalom szükségessé válik, de ekkor általában extra sokat zabálok előtte vagy esetleg egy szokásos alkalom kimaradt az előző napon. De ezek elenyészőek, a legáltalánosabb a reggelente 1x.
ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11

Igen, jó az általános közérzetem…

A hasam nem szokott fájni, max. ha túl sokat eszek. Nem kell vele megküzdenem, könnyen kijön…

ápr. 2. 12:10
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Normális mennyiséget eszel? Mármint nem koplalsz meg ilyesmi? Hány éves vagy és eddig hányszor wcztél egy héten?

Szerintem a normális rendszeresség naponta van. Egyszer voltam egy táborban ahol nem tudtam 1 hétig wcre menni, na ott a 4-5. naptól enni se tudtam, mert úgy éreztem hogy nem fér el bennem. És hazamentem és eldugítottam a wct és megfogadtam hogy soha többé nem hozom magam ilyen helyzetbe. Alvás, evés, kaki prioritás 🤓

Szóval igyál eleget meg egyél sok rostot és ha így se jön össze legalább pár naponta 1x akkor szerintem nézesd meg magad orvossal.

ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Alapjáraton naponta egyszer, néha 2 naponta egyszer. Ritkább, de szokott olyan is lenni hogy egy nap kétszer is (nem akkor amikor hasmenésem van).
ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
Kb 0,6/nap.
ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%

Napi-kétnapi egy.


Egy időben minden nap, és totál rágörcsöltem... minek? Ha kell kell, ha nem, nem.

ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

# kérdező

Szia!

A válaszok alapján milyen statisztikát kaptál?

Van aki hasonlóan csak hetente intézi?🙂

ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem kell privátokat írni, kedves Salay.
ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19

Tudom, nekem is írt, már nagyon zavar. Kinek írt még?

ápr. 6. 14:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!