Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran kakiltok?

Milyen gyakran kakiltok?

Figyelt kérdés
Nem kell engem azonnal megbombázni hülye válaszokkal és megjegyzésekkel. Arra vagyok kiváncsi, hogy mivel én elég ritkán kakilok (kb 1 héten 1szer), másokhoz képest ez milyen arány. KÉRLEK ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!!!!!!! Köszönöm!

ápr. 1. 22:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

#19

#20


1.

Aztán miért ne lehetne privátokat írni????????????

Annak írunk, akinek akarunk.


2.

Aki ilyen hülye kérdéseket tesz fel a neten, az eleve nevetségessé teszi magát. Ezekután nem kérek a kioktatásból.

Ha nem tetszik a téma, kérdezz más témákban, vagy foglalkozz a tanulmányaiddal, ne itt bohóckodj!


3.

Kinek mi köze hozzá, hogy kinek írok??

ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

# kérdező


Ne haragudj előző válaszom hangneméért, de megleptél.


1.

Régóta foglalkozok a széklet-témával.

Itt feltett kérdésedből és válaszaidból arra következtettem, hogy nyitott az erről való kommunikációra.


2.

Az ilyesmiről nyilván privátban kell értekezni, mert senkire nem tartozik, mit kérdezek és Te mit válaszolsz.


3.

Ha ez az egész zavar, akkor nem kötelező itt ilyen kérdéseket feltenni.

A közelgő érettségiddel kapcsolatban is lehet pl.kérdezni stb...


Azt hittem, értelmesen tudunk írni a témában. De látom, reménytelen...

ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Van még olyan lány köztetek, aki szintén ritkán kakil? Pl. 3 naponta, vagy heti 1-2-szer?
ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy nehezményezi a privát leveleket. Nekem lehet privát írni szarással kapcsolatban.

Tegnap akkorát kuláztam, hogy ahogy nyomtam a wc gyorsöblítőt először majdnem peremig telt vízzel a budi, majd a víz súlya lökte tovább a szart.

ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!