Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom ki wc-ni magam?

Miért nem tudom ki wc-ni magam?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben észre vettem, hogy annak ellenére,hogy elmegyek nagy dolgot végezni, nem tudom rendesen ki üríténi. Érzem hogy van még,de hiába nyomom,semmi sem jön már. 2* szülő nő vagyok, nem volt aranyérem sosem (legalábbis nem tudok róla), illetve, nem minden nap van székletem, de ez már nálam megszokott dolog. Néha mielőtt megjön az inger hasi fájdalmam van, puffadok,és émelygek. Máskor pedig, pont az ellenkezője; hasmenés. Olyankor egymás után 2*3* el kell mennem wc re és érzem hogy most ki ürült minden. De van ,hogy hasmenés előtt olyan hascsikarásom van, hogy rendesen sírok ,hogy valahogy jöjjön ki végre. Mi lehet ez a jelenség?
ápr. 5. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű a hasmenéses? Sárgás/zöldes esetleg? Ha igen, akkor lehet epe probléma.
ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a hasmenést így nehéz meg határozni, mert a wc ben barna,de amikor törlöm akkor sárgább. Az epe probléma, akkor is mutatkozik,ha egy teljes labort néznek? Az utóbbi hónapokban sokat voltam teljes laborokon ( szívbetegség kiderítése miatt) mindig, minden rendben volt.
ápr. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!