Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy csak...

Tetszem neki, vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, idén jött. Sokszor veszem észre, hogy engem néz. Én ezzel nem szoktam foglalkozni, és elfordulok. De amikor észreveszem hogy néz, akkor is néz. Néhányszor úgy éreztem, próbálja elkapni a tekinetetemet. Nekem amúgy nem tetszik, és nincs crushom. Meg tegnap az egyik barátnőmmel az asztalánál álltunk, és vártuk, hogy összepakoljon, mert átkellett mennünk egy másik terembe. És én mondtam valamit, és azonnal felkapta a fejét, és a szemembe nézett. Tetszem neki? Párszor beszéltem vele. Amúgy úgy tudom, az előző sulijából, van barátnője.

#csak úgy néz? #nekem nem tetszik #folyton néz #nincs crushom #nem tudom miért néz
2022. nov. 10. 16:16
 1/3 anonim válasza:

Lehetséges!

Ja és figyeld az arcát, ha elpirosodik tuti, ha nem látod nem biztos, de lehet, csak nem mondja.

Bár amúgy is, ki mondaná?

2022. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy tetszel neki, de két hónap alatt már közelíthetett volna, ha akarna valamit.

Ez ne tántorítson el a vele való ismerkedéstől, mert ha kinézetre nem is jött még be, de ha megismered a jellemét, lehet, hogy megéri szórakozni vele. Aztán majd eldől...

2022. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, crushom nélkül egy nehéz dió!
jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!