Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetne jobb az állóképe...

Mitől lehetne jobb az állóképessègem?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagy,sajnos ülő munkát végzek plusz majdnem 2 óra az utazás ( oda vissza)gyerekem egyedül nevelem így a többi időm foglalt sajnos.

Nem vagyok tulsulyos de ez csak szerencse kérdése szerintem …

Ellenben az allokepessegem gyatra a 90kgs kolléganőm jobban bír mint én 57kg val…. Lihegek a lépcsőn felmenni séta után

Tudnátok adni tippeket?


ápr. 6. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz idő szánni rá, akkor nehezen lesz jobb.
ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd ki magad először a háziorvosoddal. Ha minden ok, akkor menj focizni a gyerekkel, tanítsd meg biciklizni...
ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mész a gyerekkel ide - oda. A kicsiknek sok az energiájuk, lehet velük kirándulni, biciklizni. Persze fokozatosan minél többet, messzebbre.
ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos mire hazaérünk és végzünk a tanulnivalóval addigra mindketten hullák vagyunk . De a verstanulás stb nem várhat. Nehéz így.

Meg ha elmegyünk akkor a háztartás kuka… és koszban sem lehet élni. Úgy érzem tönkremegyek

ápr. 6. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem muszáj 5-ösnek lenni mindenből minden áron annak a gyereknek és nem muszáj csillognia otthon mindennek. Hát majd átértékeled te is, ha tényleg tönkremész benne, ha talál valami olyat az orvos...
ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ülőmunkát végzel +2órát utazol, tehát szinte semmit nem mozogsz. Magyarul edzetlen vagy. Bár egy kivizsgálást mindenképpen hasznos lehet. Aztán, ha nincs semmi gond valahogyan mozgást kell csempészni a mindennapokba. Én is ülőmunkát végzek, viszont mivel 2km-re van így mindig gyalog járok. Óránként van 10perc szünet olyankor pingpongozunk. Gyerek mellett pedig nem egyszerű edzeni, nem is tudok mindig, de akkor meg tevékenykedek a lakásban, amit tudok. 32F.
ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5 Messze nem 5 mindenből, sajnos vannak gondjai a tanulással és segítség nélkül nehezen megy neki. Nem szeretném, hogy elrontsa már az általánosban az alapokat.


6 Ebéd szünetem van csak, olyankor néha ki rohanok postára vagy foxpostot feladni. 40km-re járok dolgozni ezért futva nem menne.

ápr. 6. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Futás a legjobb. Időben vagy kilométerben mindig kitolod. A séta is gyorsabban fog menni. Jó a tüdőnek, szívnek, lábnak, állóképességnek, csak mindig pihenj amikor nem bírod, nem szabad túlerőltetni. Mindig egyre többet és többet fogsz bírni a kondi miatt.
ápr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyedül csinálsz mindent, az a baj. Vond be a gyereket is. Ha eszik a suliban, nem kell minden nap meleg vacsi, mosni se kell minden nap. Mit kell annyit házimunkázni?
ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még kicsi, sajnos bár szeret segíteni de akkor még egyszer annyi idő.

Az iskolai kaja nem mindig jó, van amikor el is mondja, hogy nem ette meg…én is ennék főtt ételt ha nem is mindig…

Mosni 3 naponta szoktam nem naponta

ápr. 7. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!