Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minél jobb az állóképességem...

Minél jobb az állóképességem annál jobb erekciót tudok produkálni?

Figyelt kérdés
az elmúlt egy évben eléggé elhagytam a sportolást illetve kajákból is többnyire csak "sz*rt" ettem és azt vettem észre, hogy mintha nem állna annyira mint régebben, úgy értem kisebb, centikkel, van mikor eléri a teljes méretet, de sokszor nem. hogy ha újból elkezdenek sportolni, akkor lehet hogy az jó hatással lenne erre a dologra is? dohányozni nem dohányzok, viszont kávézok (napi 2-3, inkább 3) lelkileg se vagyok nagyon a toppon, nem tudom ez befolyásolhatja e
2014. jún. 15. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állóképesség erősítheti az erekciót, de ha lélekben nem vagy a topon az nem segít . Ne csak a testi, hanem a lelki egészségeddel is törődj!
2014. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószinű jó hatással lenne rád, de főleg a hormonszint a nérvadó, legalábbis szerintem, meg a lelki kiegyensulyozottság.
2014. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!