Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a megoldás erre az álmosságra?

Mi a megoldás erre az álmosságra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


27 éves átlagos férfi vagyok. Hegesztőként dolgozom napi 8 órában.

Nem cigizek nagyon ritkán iszok alkoholt akkor is keveset.

Tavaly volt vérvételem ott minden jó volt. Kardiológián voltam 2 éve ott is minden rendben volt. Még volt egyszer pajzsmirigy vizsgálatom akkor is oké volt minden. Elvileg egészséges vagyok.

Normálisan étkezem napi 2 kávét iszok és 2-3 liter vizet.


Napi 7-8 órát alszok úgyérzem mélyen éjszaka nem is szoktam felkelni csak reggel este is hamar betudok aludni de 95% ban úgy kelek hogy fáradtan.

Van mikor délben is tudnék szunyálni 1-2 órát. Régen sokszor frissen keltem de mostanába nem az utóbbi 2 évben. Annyi még hogy kihúzható kanapén alszok ha ez számít valamit. (Jobb fajtán)

Mikor 5 kor kelek és megyek dolgozni hazaérek fél3-ra akkro is eszek utána kitudnék dőlni az álmosságtól.

Van mikor nappal jól vagyok nem vagyok álmos bírom de van mikor így ásítgatok stb.. Tehát érzem hogy nehezebben bírom mint régen..

De szerintem ennyire nem normális. Délelőtt és délutános műszakba járok éjszaka nem.


Vérnyomásom is jó meg a pulzusom is. Véroxigén szintem 96-98% szokott lenni.


Szerintetek mit tudnék tenni ez ellen vagy milyen orvoshoz menjek ennek kivizsgálása érdekében ? Vagy valami szívizomgyulladásom lenne?


ápr. 11. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha sokszor 5-kor kelsz, megette a fene az összes többit (7 óra alvás, no cigi stb), pár év alatt zombi vagy.
ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mediterrán szokás ebéd után sziesztázni. Lehet neked is bejönne.
ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most ez komoly? Ennyi?

Valami más?

Csak egyik héten kelek 5 kor. Másik héten 8 kor mikor délutános vagyok..

ápr. 11. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Látod, az bőven elég. Az 5 órás kelést a csicsergő madaraknak találták ki, nem embereknek.
ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális, ki kell vizsgáltatnod magad. Lehet, hogy úgy érzed, hogy rendesen alszol, de érdemes lehet megvizsgálni. Az étkezést is átbeszélni. Reklámokból ismerem a [link] helyet, ahol komplexen vizsgálják a dolgokat, ott egy diagnosztika akár segíthet is.


A fáradtság megvan szabadnapokon is?

ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nincs. Pl egesznap birom este ejfelig is. Akkor nem akarok aludni kaja után meg ilyenek.
ápr. 17. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
5. Mondom, hogy korán kel, nem kell itt vizsgálgatni semmit.
ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami munkahelyi körülmény?
ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Szerintem stressz, lelki gondok.
ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!