Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen szúrás a farokcsontba...

Hirtelen szúrás a farokcsontban, az alhasban és a szeméremdombon...mi ez?

Figyelt kérdés

A semmiből elkezdett szúrni, olyan erősen hogy összegörnyedtem mozdulni se tudtam, még a lélekzetem is elállt. Most jobb, hogy lepihentem, de mozogni azóta se tudok.


Ez lehet sima ovuláció? Sose volt még ilyen...


Terhesség kizárva.


ápr. 14. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tizenevesen volt ilyen eloszor. Azota tobbszor is volt, es tenyleg ovulaciokor. Nem mindig, viszont sosem gyulladas volt, inkabb a hormonjaim ilyenkor beindultak jobban. Mell jobban feszult utana, sok nyak kepzodott.

Mivel otven vagyok es evente legalabb jarok nogyogyaszhoz, ultrahangoz is, semmi bajom. De a fajdalom esetenkent olyan rossz, hogy utcan meg kellett allnom, leulnom. Igazabol felhuzott labakkal fekve mult el. De miota fajdalomcsillapitot szedek be azonnal, ha erzem, Nurofent, azota tudok ezzel mintha mi sem tortent, lenni.

Ha par nap mulva tokeletesen elmult, meg kis alhasi sajgas sincs, biztos, hogy ovulacio. Nehany no nagyon megerzi.

ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!