Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utal a széklet és vizelet...

Mire utal a széklet és vizelet megváltozása?

Figyelt kérdés
Lányomnak kb.1.honapja változóan sötétebb,majd világosabb a vizelete. El vittem orvoshoz meg nézte a vizelet és azt mondta rendben van. Sokat iszik, állandóan lőtyöl. Tegnap arra lettem figyelmes,hogy a széklete kenőcsös és sárga. Ma délután megint volt széklet, elég érdekes szaga volt, bár ez egyben álló de krémes (gombóc) két színű, alul sötétebb barna, tetején világosabb, majdnem megint sárga. Kicsit félek. Egy hónapja volt neki hányás vírusa, akkor a széklete sárga volt,de nem híg.
ápr. 18. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A vizelet szín váltakozás 1 nap alatt értendő. Tehát minden pisilés más
ápr. 18. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a lányod? Pici még?
ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éves
ápr. 18. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell megijedni. Amennyiben a továbbiakban is fent állna ez a dolog, biztonság kedvéért beszélj újra a gyerek orvossal.
ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!