Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folyamatosan pisilési ingerem...

Folyamatosan pisilési ingerem van teljesen mindegy mit és mennyi folyadékot fogyasztok teljesen megváltozott a vizelet üritési ingerem,szokásom. Volt bármilyen hasonló?

Figyelt kérdés
Folyamatosan pisilési ingerem van ráadásul ha végeztem szintén megmarad az érzet.Emelett utána amikor mozgok érzem hogy csurog is be egy kicsi.A sugár is gyengült és mellette egész napos diszkomfort érzet van lent mintha teljesen megváltozott volna valami .Amikor lefekszek aludni és pont elaludnék akkor a legerőteljesebb akkor rögtön felébrdek hogy megint mosdóba kell menni.A vicc az egészben hogy már 4-5x voltam ezzel vérvételen és csak kisebb gyulladást fedeztek fel. Antibiotikum is levolt tudva a dolog. Viszont folyamatosan visszatér és teljesen kikészít már idegileg a dolog.Urológusnál is jártam vele egy fél éve és ő sem tapasztalt semmit csak hogy ne egyek fűszereset stb. Étrendet is változtattam de semmi változás. Kezd kikészíteni már attól félek hogy valamilyen rákbetegség húzodik bennem.

2020. júl. 23. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Olyan orvoshoz menjél,aki gyógyitani is tud .

Ez a doki magánban sem tud többet.

2020. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vizelettenyésztés és prosztatavizsgálat volt?

Hány éves vagy?

Gumi nélküli szex volt a tünetek megjelenése előtt? Van most partnered? Anális szex gumi nélkül?

2020. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Prosztata megnagyobbodás? miért nem figyel oda a nejed rád? már neki kellett volna intéznie, hogy fogadjanak az urólógián..mindenképpen beszélj orvossal mielőbb, és kérj teljes prosztatakivizsgálást, és UH-ot is.


40 éven felül évi 1 szürés mondhatni kötelező egy férfinek.

2020. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok! Óvszer nélküli szeretkezés nem volt!
2020. júl. 23. 18:25
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél Saballo-t, kb. 4000 Ft recept nélkül kapható. Fiatal vagy, nem valószínű, hogy valami komoly.
2020. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát azóta sincs előrelépés.A harmadik urológust jártam meg aki magabiztosabb volt és hitte,hogy a tüneteket gyulladás okozza. Megvolt bak tenyésztés,ultrahangok sőt még gerinci mri is. A végére ő is tanácstalan lett. Egyszerűen nem hiszem el hogy a világon másnak nem volt ilyen hasonló baja mert megoldás továbbra sincs és már kikészít.
2021. ápr. 21. 13:15
 7/22 anonim ***** válasza:
de ittvagyok, 10 éve felfáztam..azóta bennem van ez az érzés már bekattantam tőle bár én nem pont pisilési ingernek mondanám
2021. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Csinálj egy pár napos cickafark tea kúrát. Ha javul tőle a helyzet, folytathatod pár hétig. Mezei zsurló tea is jöhet. Rutascorbin is szedhető, ártalmatlan kis gyógyszer.

Ami még biztosan segít: kevesebb szénhidrát, mert cukros közegben szaporodnak a bacik.

Sok meleg ital és víz, semmi cukros üdítő vagy ilyesmi. Hideget egyáltalán ne igyál, amíg helyre nem jössz.

Tartsd a rendszert melegen (kivéve a zacsit), ne ülj hideg felületre.

+Maximális higiénia, ne kerüljön a wchez közel a nemi szerved.

Nőként ennyit tudok javasolni (saját húgyúti gyulladásos kálváriám emléke alapján). A férjemnek volt hasonló tünete, hamar felszámoltuk így.

2021. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazábólmár mindenem túl vagyok. Pontosabban a harmadik urológuson is. Minden negativ. A probléma mégis fenn áll. Pisilek ,majd miután végeztem, lefekszem ülök vagy teszek bármit kicsurog valamennyi. Akinek volt hasonló problémája kérem ossza meg vele hátha a végére járunk mi lehet a gond. Már felemészti a magánéletem is a gond.
2021. dec. 4. 14:22
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs húgycső szűkületed? Lehet azért kell mindig pisilned, mert nem ürül ki rendesen a szűkület miatt és azért is csorog utána.
2021. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!