Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék újra teljes...

Hogyan tudnék újra teljes ember lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok rossz dolog történt velem és úgy érzem teljesen szét vagyok esve darabjaimra. Nem tudom, egyedül hogy rakhatnám össze magam. Lenne valakinek ötlete vagy kedve velem beszélgetni?

2020. márc. 6. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Molekulánként. (Szerintem senki sem tud ebben partnered lenni. Te olyan vagy, hogy még egy ilyen esetben sem adsz magadrol semmi informáciot. Legalapvetöbb a korod, nemed lenne, de te még ennyit sem. Nyiss a világra és akkor a világ is tud nyitni feléd!)
2020. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szituációtól, élethelyzettől függ ki tud segíteni, írsz róla pár dolgot?
2020. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, a nemem nem tudom miért annyira fontos, de ha ennyire érdekel, kedves Első, nő vagyok. Mostanában eléggé bezárultam, legutóbb kapcsolatom is félrement még februárban. S feljött bennem egy érzés, hogy újra kedvelek valakit, akit korábban már azt hittem elfelejtettem. Azt hittem, hogy ő más és különleges. Igazából valahol meg is sajnáltam és talán ezért is kedveltem. Mondván, hogy biztos tudnánk egymást építeni. Viszont kiderült, hogy hiába a jelek ő nem érdeklődik így irántam. Lehet megérdemlem, de kifejezetten fáj. Azt hittem, valamennyire jó emberismerő lettem...
2020. márc. 6. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Több lehetőség van: pszichológus, önismereti csoport, mentálhigiénés szakember felkeresése, life coach. Egyénileg: naplóírás, ahol leírod pl.: a múltban átélt eseményeidet, mit gondolsz róla, mit tettél/nem tettél meg, mit kellene máshogy tenni, stb.
2020. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
hát sajnos az egész világnézeteden van mit javítani. Egy szerelemtől nem omlik össze a világ, nekem kapcsolatom se volt még és tök jól elvagyok.
2020. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó kedves beiró, te hany eves vagy?
2020. ápr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy nem is ismersz kedves utolsó előtti. Anyukám is elvesztettem már szóval nem éppen könnyű az életem, de ítélkezz csak, te biztos mindent jobban tudsz. ;)
2020. ápr. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!