Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Torokgyulladasom van es...

Torokgyulladasom van es szoptatok. Felek, hogy Baba is elkapja. Orvoson kivul mit lehet tenni, hogy meggyogyuljak? Mennyire van esely arra, hogy 9 hetes babam is elkapja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hónapos a kisfiam,még szopik. Ez idő alatt,kb.6x voltam beteg,megfázás,influenza stb. és a kisfiam szerencsére egyetlen alkalommal sem kapta el tőlem,pedig én is mindig féltem tőle. Én itthon szoktam magamat kúrálni,sok citromos tea,torokra Tantum verde pasztilla és spray, Panadol fájdalom és lázcsillapítót szoktam bevenni és próbálj meg pihenni. Jobbulást Neked!
2011. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a gyerkőcödnek! Szoptass nyugodtan, igyál sok folyadékot, pihenj, ha tudsz, nem lesz semmi gond. Ha magas lázad lenne, akkor azért menj orvoshoz! Nekünk a kórházban azt mondták, hogy 2*1 panadolt nyugodtan be lehet venni, ha fájdalmaink vannak szoptatás mellett...
2011. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem Mo-n elunk itt nincs panadol. De mikor mentem a dokihoz szules utani vizitre, mondta, hogy szedhetek advil-t. Megprobalom nelkule azert es nagyon szepen koszonom a gyors valaszokat!
2011. jan. 8. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőekkel +én még hordtam maszkot is, amikor a babámmal foglalkoztam, szoptattam!
2011. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:

A babád már régen kapja az ellenanyagokat a tejedből, úgyhogy ha el is kapja valamikor (ha még nem), valószínűleg sokkal könnyebben viseli, mint te. Lehet, hogy már túl is van rajta, csak észre sem vetted. ;)

Azért persze figyelj a higiéniára, mint eddig is, és kezeld magad, ahogy érzed hogy kell. De nem kell túlaggódni, a tejed vigyáz rá, amennyire tud!

2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap el kell menjek a dokihoz. Nagyon valoszinu Streptococus-om van ami csakis antibiotikummal kezelheto. A laz nem mulik es Baba sem nagyon akar enni.
2011. jan. 9. 20:54
 7/7 xStefix ***** válasza:

Gyógyulást nektek!

Nem tudom, hogy a babádnak kell-e majd gyógyszert, ezt a szakember döntse el. Viszont, szoptasd, amikor csak kéri, ezzel sokat segíthetsz neki!!

2011. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!