Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A köldökömnél fáj a gyomrom,...

A köldökömnél fáj a gyomrom, egy nagyonkicsit szúró érzés, mitől lehet ez? Csak néha jön elő.18/F

Figyelt kérdés
hozzátenném, h keresgettem itt utána, és terheseknél láttam ilyen kérdéseket. én nem vagyok az...........xd
2010. okt. 28. 21:04
 1/8 anonim válasza:
hát énsem vagyok terhes szerencsére...bár én lány vagyok:) de nekem futás után szokott jelentkezni...nemtudom mért
2010. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A köldökömnél fáj a gyomrom"


Te jó ég... A köldöknél már rég nem a gyomor van... De javítsatok ki, ha tévedek...

2010. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

többféle oka lehet, a fájdalom is kisugározhat. Pl. infarktusra is ismertem olyat, aki gyomorgyógyszert szedett emiatt (boncolásnál derült ki...)

szóval menj orvoshoz és beszéld meg vele.

2010. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, meglesz! mert már egykét napja előjön... olyan 2-3 óránként egy 5percre. úgyh már ideje lenne elmenni :S ilyennel amúgy hovalehet menni?
2010. okt. 29. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Látom már régi kérdés,de most keresgélek ezügyben a neten és itt több válaszra is rákérdeznék:

Hogy jön ide a terhesség?

Miért mi van a köldöknél ha nem a gyomor? A belekre gondol a 2-es?

Na hát az infarktusoshoz hozzá sem szólok,mert a szívem is szokott szúrkálni,meg párszor bal kéz lezsibbadás volt.

De már gyomorrákra is olvastam,hogy lehetséges tünet.

Holnap szerintem irány az orvos,pedig nem szoktam. Köszi ha addig is esetleg visszatértek és tudtok segíteni.

2013. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom mindenkinek.

2-es voltam.

2013. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mindenképp menj orvoshoz!


2-es voltam.

2013. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Épp ma voltam orvosnál rá sem hederített a bajomra,"bírom" ezt a háziorvost.Na mindegy....

Nem vagyok nagy bioszos,de a képen sem látom: a lép hol van? Mert már azt is mondták,hogy ahol mutattam,hogy fáj,ott az van.Egyébként ez a tünet elmúlt,de valami bajom akkor is van...Köszi!

2013. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!