Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan érezhetem magam mindenn...

Hogyan érezhetem magam mindennap fittnek?

Figyelt kérdés
Egy 3ad éves gimnazista lány vagyok. A hét majdnem mindennapján , nagyon fáradtan és kedvetlennek érzem magam.. Nem tudnátok tanácsot adni,hogy hogyan lehetnék inkább fitt és életvidám?
2010. nov. 5. 20:13
 1/1 anonim válasza:

Változatos táplálkozás, a tápanyag arányokra odafigyelve. Minden nap legalább 40 perc mozgás, és 20 perc levegő, napfény. Hogy mindez hasson is, jó minőségű tiszta víz fogyasztása, odafigyelve, hogy egész napra szép egyenletesen elosztott, elegendő mennyiségben kapja mega szervezet.

A tiszta gleccservizek, babavizek, vagy egy tényleg jó víztisztító (ilyen nem sok van!) vize ami megfelel a célnak. A valóban jó víztisztítók nagyon sokba kerülnek, csak családoknak éri meg, ahol több a vízfogyasztás, viszont pár száz forint egy palack gleccservíz, vagy egy doboz babavíz (ebből is csak 1 jó van, az a Humana).

2010. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!