Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennap iszonyatos fejfájáso...

Mindennap iszonyatos fejfájásom van több mint egy hete! Valakinek hasonló eset?

Figyelt kérdés

Általában reggel akkor nem olyan erős és este akkor viszont nagyon erős.. 2 oldalt a halántékomnál és a legelöl a homlokcsont felett picivel.. a halántéknál folyamatosan fáj.. a homlokcsont felett bele bele szúr de nagyon :( nem tudom mi lehet ez.. fejfájós típus vagyok, de ennyit még soha nem fájt.. és elő jött a hipochonderiség belőlem.. mi van ha agytumor vagy valami súlyos baj? :( kérem akinek volt már ilyen az írja meg,h meddig tartott neki, h mi volt a baj stb.

köszönöm


2011. nov. 13. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem évek,évtizedek óta fáj a homloktájékon iszonyú erősen és szinte állandóan. Ezért meg állandó fáradtsággal és alvászavarral valamint visszatérő gyomorfájdalommal elmentem a háziorvoshoz most november 2-án. Elküldött laborba (én úgy találtam ,hogy semmi komoly nem lesz) és Neurológiai szakrendelésre (fejfájásos panaszok miatt kért vizsgálatot.Legalábbis ez volt a beutalóra írva. Ide december 1-jén megyek). Ha a Neurológiai dolgoknak is meglesz az eredménye aztán megyek vissza a házi orvoshoz. Szerintem te is menj el a háziorvoshoz ha ennyire zavar. Nálam nagyon zavarta a mindennapi dolgaimat.
2011. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. egy hete nekem is fáj a fejem, és nem múlik gyógyszerre sem. Te szedsz valamit?

Tavaly augusztustól novemberig minden nap fájt a fejem, változó intenzitással. A házi doki, elküldött ideggyógyászhoz, mivel beparáztam én is mi van ha agydaganatom van, és kisgyerekeim vannak, soron kívül magán CT-re mentem. Negatív volt. megnyugodtam, egy nap elmúlt a fájásom, csak most egy év után jött vissza. Remélem nem sokára elmúlik, ha nem vissza a dokihoz.

Szerintem kérj Ct-re vizsgálatot, legalább megnyugszol-

2011. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a napokban enyhült a fejfájásom, de még most is zavaró :S mindenképp elakarok menni, de mire időpontot kapnék..

magándokira nincs pénzem.. és unom már h azért fizetek TB-t h aztán mégis magán rendelőben kössek ki... :( szar az egész magyar Eü.. de ez más téma :/

persze :( Cataflam tablettát.. de az se használt... kipróbáltam a Flektor port az segített de hamar elmúlt a hatása :( és mindkettő nagyon erős fájdalom csillapító :/

2011. nov. 20. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk Neurológiai Szakrendelésre November 7-én kértem időpontot és Dec. 1-re kaptam. Én is Cataflamot használok de nem használ. Főleg ha nagyon erős a fejfájás. Algoflex meg ellenjavallt nekem.
2011. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Algoflex Forte (kék dobozos rózsaszín színű tabletta)
2011. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3hónapja fáj a fejem.

voltam kórházba magas vérnyomás "indokkal" de közbe minden renben.

utána neurologiára mentem(ahol CT-re nem küldtek el) kaptam gyógyszert migrén megelözésére...2hete szedem,nemsegit,még rosszabb... a legrosszabb,hogy szédülök is:S:S:S

holnap megyek vissza neurologushoz hogy csináljon valamit mert az iskolát be akarom fejezni...

de elkeseritő a magyar EÜ tényleg...

jah és 18/L

2011. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és még elfelejtettem....Flactor-t kaptam ami talán picit enyhit de nagyon erős fájdalomcsillapitó...az algopyrin,saridon,algoflex... nem segitettek..
2011. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!