Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érezhetem ezt mi baj?

Miért érezhetem ezt mi baj?

Figyelt kérdés

Már tegnap éreztem egy kis "nyomást" a bal fülemnél, ma reggel zenét hallgattam fülhallgatóval és a bal oldalon nem hallottam olyan hangosan a zenét mint a jobb oldalon (jó a fülhallgatóm:D tesóm kipróbálta neki mindkét oldal ugyanolyan hangosan szólt)


Meg egy kis nyomást is érzek a bal fülemnél.


Mitől lehet ez? Megfázhattam? Hisz hirtelen jött ez a hideg idő, és épp a városban voltam tegnap + ma is, gyalogoltam csomót... az orrom csöpög.

Vagy lehet amiatt van mert túl sokszor pucolom a fülem? (naponta, fültisztító pálcával)


Mit tegyek?


2011. okt. 9. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettőtől lehet.

Biztosat fülész tudna mondani. Ha nem enyhül, menj orvoshoz.

A fültisztító pálcát nem javasolják, nemhogy napi szinten, de ritkán sem, mert befelé nyomja fülzsírt egy részét.

Az is lehet, hogy a középfülhöz vezető kürt dugult el, és azért nem hallasz, mert a külső és középfül között a nyomás nem tud rendesen kiegyenlítődni.

2011. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet náthától is, ilyenkor az orrcsepp segíthet, de az is lehet, hogy a fülpiszkálóval felnyotad a zsírt a dobhártyára, ezzel már fülészetre kell menni. Nem szabad fültisztító pálcikát használni, elegendő a napi tisztálkodásnál a fület kézzel megmosni.
2011. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!