Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miféle lerakódás lehet ez?

Miféle lerakódás lehet ez?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a mellkasomra valamilyen fura, viaszos réteg rakódik le. Ezt a szappan és a sima fürdés nem távolítja el, csakis az, ha erősen kefével dörzsölöm. Ilyenkor összeállva kis pörkökben hullik le rólam. Aztán ha megszabadultam tőle újra jön ez a lerakódás. Mi lehet ez?
2010. nov. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyesmiről, de ezzel a problémával mindenképpen bőrgyógyászhoz fordulnék. Szerintem semmi komoly, de gondolom nem is szeretnéd hogy később az legyen.
2010. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pszoriasis,pikkelysömör.

De ezt így látatlanban nagyon nehéz.Meg kéne mutatni bőrgyógyásznak.Van rá krém,meg fényterápia.

2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h valamire allergiás vagy? mióta van?
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is pikkelysömörre tippelek, de menj mindenképp bőrgyógyászhoz, ahogy már mondták
2010. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 69%!! Ha fogalmad nincs,hogy micsoda,akkor mért gondolod,hogy nem komoly???

Ha valóban pikkelysömör,akkor sosem fog elmúlni.Csak szinten lehet tartani.Az öröklődésnek és az idegállapotnak van köze hozzá.Nagyon tud fájni és viszketni.És nagyon megbámulják az embert a strandon.Pedig a nap jót tesz neki.

2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem félreértetek. Nem viszket egyáltalán, csak ott van és eléggé érdekes látványt nyújt mindig. Magától, száraz állapotban nem kaparható le, nedvesen is csak kefével. Hasonló mint a koszmó, de az nem lehet mellkason vagy igen?
2010. nov. 7. 20:33
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


sőt, gyakorlatilag pont ilyen. De nem értem, hogy rendszeres tisztálkodás mellett is miért újul ki, főleg a mellkasomon és úgy, hogy nem vagyok már kisbaba :)

2010. nov. 7. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 éves kor alatt vagy, akkor normális...
2010. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!